Tento nově vznikající katalog má za úkol bezplatně umožnit prezentaci firem, spolků a dalších organizací v Plzeňském regionu. Ukázat se tu mohou i tvůrci a majitelé zajímavých blogů a stránek s rozličnou tématikou. Skutečným cílem ovšem je umožnit komunikaci mezi podnikateli a potenciálními zaměstnanci. Podpořit zaměstnanost v našem regionu.
já.jpg
Jmenuji se Radek Sedláček. Narodil jsem se 1.8.1965 v Klatovech učitelce hry na housle a strojnímu zámečníkovi. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu strojnickou v rodném městě a většinu svého života pracoval jako státní úředník. V roce 2006 jsem se stal plným invalidou, ale nechtěl jsem se smířit s nicneděláním. Jsem patriotem svého města a zajímal jsem se o jeho historii, kterou jsem zpracoval na webových stránkách. Tak jsem se dostal ke stavbě stránek. Udělal jsem si u firmy Grafia Plzeň rekvalifikační kurzy na počítačovou grafiku a tvorbu webu.Neustále kolem sebe slyším problémy druhých. Trápí je nedostatek pracovních příležitostí. Vím, že mnohdy je hlavním problémem vůbec zjistit, že je někde takové volné místo a proto jsem se rozhodl pomoci. Zbytek už záleží na tom, jaký bude zájem o tyto stránky.

Radek Sedláček
stažený soubor (8).jpg
Michal Svoboda
Skorkovského 99, 
63600  Brno
info@vaseobaly1.cz
Telefon: 608 890 560
Prodej obalového materiálu za nízké ceny. Nakupujeme přímo u výrobců. 
Krabice, bublinkové folie, obálky, lepící pásky, stretch folie. 
Vše skladem, expedujeme obratem. 
Zajistíme i potisk lepících pásek.
Obchod s fotoaparáty a jinou optickou technikou včetně příslušenství
tel.: +420 376 326 777
 Po-Pá 8:00-17:00
email: shop@oehling.cz
Bazar GRAFIT
Jana Halabrínová
Plánická 12, 339 01 Klatovy

Tel.: 736 641 615

E-mail: janahalabrinova@email.cz

baz.jpg
Bezděkov u Klatov (Areál velkoobchodního skladu domácích potřeb) 33901
Ladislav More
+420 605 813 569
ducato14@seznam.czPřihlašte se k odběru novinek na stránkách
Naše firma zajišťuje tvorbu webových stránek, jejich SEO optimalizaci a následnou administraci. Vytvoříme grafické návrhy loga firmy, reklamní letáky, plakáty, pohlednice, dynamické bannery a ikonky a spoustu dalšího.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one