Tento nově vznikající katalog má za úkol bezplatně umožnit prezentaci firem, spolků a dalších organizací v Plzeňském regionu. Ukázat se tu mohou i tvůrci a majitelé zajímavých blogů a stránek s rozličnou tématikou. Skutečným cílem ovšem je umožnit komunikaci mezi podnikateli a potenciálními zaměstnanci. Podpořit zaměstnanost v našem regionu.
já.jpg
Jmenuji se Radek Sedláček. Narodil jsem se 1.8.1965 v Klatovech učitelce hry na housle a strojnímu zámečníkovi. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu strojnickou v rodném městě a většinu svého života pracoval jako státní úředník. V roce 2006 jsem se stal plným invalidou, ale nechtěl jsem se smířit s nicneděláním. Jsem patriotem svého města a zajímal jsem se o jeho historii, kterou jsem zpracoval na webových stránkách. Tak jsem se dostal ke stavbě stránek. Udělal jsem si u firmy Grafia Plzeň rekvalifikační kurzy na počítačovou grafiku a tvorbu webu.Neustále kolem sebe slyším problémy druhých. Trápí je nedostatek pracovních příležitostí. Vím, že mnohdy je hlavním problémem vůbec zjistit, že je někde takové volné místo a proto jsem se rozhodl pomoci. Zbytek už záleží na tom, jaký bude zájem o tyto stránky.

Radek Sedláček
PERSONÁLNÍ SPECIALISTÉ NA ZÁPADNÍ ČECHY
Volejte 775 878 801!
UP_LOGO_INVERZNI.JPG

 

Nenašli jste mezi inzerovanými pozicemi tu, která Vás zaujala?

Nevadí, pošlete nám svůj životopis a napište, o jaké pracovní pozice máte zájem.

Naši konzultanti si Vás zaregistrují a v případě, že bude poptávka ze strany zaměstnavatele, máte výhodu - jste  první na řadě!


Registrační formulář -  
ZDE

V případě jakýchkoliv jiných dotazů se na nás obracejte prostřednictvím e-mailu
personalservice@grafia.cz.

Projekt PERSONAL SERVICE realizuje společnost Grafia, s.r.o.

Vychází z dlouholeté zkušenosti společnosti, která je na trhu již od roku 1993.

Na projektu spolupracuje několik týmů, které zajišťují zprostředkování práce, poradenství, diagnostiku, vzdělávání a další personální služby.

Projekt vznikl na základě podnětů spolupracujících zaměstnavatelů a shrnuje metodiku a mnohaleté zkušenosti z úspěšně realizovaných programů, z nichž mnohé podpořily strukturální fondy Evropské unie.

Zároveň jsme chtěli vyhovět individuálním zájemcům, kteří hledají práci a nejsou v žádném z regionálních projektů úřadů práce.


Hlavním krédem našich pracovníků je DOKONALÝ SERVIS pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Proto pracujeme co nejblíže zákazníkům - v regionálních kancelářích v Klatovech, Domažlicích, Rokycanech, Tachově.

Centrála projektu a kanceláře pro Plzeň město, jih a sever jsou v Plzni.


Snažíme se nejen najít pracovní místa lidem, kteří práci opravdu shánějí, ale také jim pomoci při sebevzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Proto se s nimi setkáváme nejen při vstupních pohovorech, ale také na miniškoleních pro přípravu životopisu, vedení pracovního pohovoru a kariérních konzultacích.

V kancelářích je možno objednat také rekvalifikační a další kurzy, které mohou být proplaceny úřady práce.

 

Snažíme se klientům, kteří se na nás s důvěrou obracejí, pomoci s nasměrováním jejich profesní dráhy - a jsme rádi, že se nám to už léta daří. Od roku 2005 našimi  kancelářemi prošlo více než 3000 klientů.

Úspěšnost zprostředkování práce nezávisí jen na našich pracovnících, ale i na osobních vlastnostech klienta. V předkrizovém období byla úspěšnost zajištění zaměstnání cca 70% (např. projekt InterFace), a to včetně dlouhodobě nezaměstnaných osob.

I v době krize jsme zprostředkovali práci cca 40% klientů (projekt S pomocí za prací).


Důvěra našich klientů nás zavazuje. Pomozte nám naše služby stále zlepšovat!

Kontaktujte nás a napište nám, jaká služba vám na trhu práce chybí!Více na stránce Úřad práce Klatovy serveru kurzy.cz.


Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Naše firma zajišťuje tvorbu webových stránek, jejich SEO optimalizaci a následnou administraci. Vytvoříme grafické návrhy loga firmy, reklamní letáky, plakáty, pohlednice, dynamické bannery a ikonky a spoustu dalšího.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one